Kdo jsme?

Jsme WEJCE, s.r.o. a jsme poměrně nová firma na trhu s cílem ukázat lidem cestu – jak chovat křepelky, jak z nich vařit a na našem webu můžete nejen nakoupit různé živnočisné křepelčí produkty od malých farmářů, které své produkty pěstují srdcem, šetrně vůči životnímu prostředí a křepelkám, naše živočišné produkty jsou tedy BIO.

Mimo živočišné produkty od křepelek našich farmářů ale prodáváme také pomůcky pro chov křepelek, který je čím dál oblíbenější a zvládne ho opravdu každý. Spoustu rad z různých ověřených zdrojů můžete najít zde

Kromě toho křepelčí maso jsou velká lahůdka, a pro ty, kterým přijde křepelčí maso drahé, nabízíme samozřejmě i křepelčí vajíčka, ty jsou cenově dostupná každé domácnosti.

Nevíte co z našich produktů uvařit? Nechte se inspirovat našimi recepty, naše recepty Vám dají mnoho inspirace pro Vaše vaření.

Zboží doručujeme po Praze již od 45,- Kč (při nákupu nad 500,- Kč zdarma), mimo Prahu pomocí zásilkovny, která je jedna z nejrychleji rostoucích logistických společností v Evropě, to proto, že si zakládáme na kvalitě námi nabízených a poskytovaných služeb.

Naše produkty

Nejvyšší kvalita

Z malých farem

Podporujeme odběrem malé podnikatele (farmáře), jelikož právě ti dělají svoji práci srdcem.

100% Bio

Zakládáme si na kvalitě produktů, proto naše křepelky bývají chovány s ohledem na živnotní prostředí.

Inspirace

Nevíte co vařit? Najdete u nás spoustu receptů, ze kterých si vybere každý a pro každou příležitost

Služby zákazníkům

Zákazníkům nabízíme nejvýhodnější doručení produktů na trhu roky prověřenými společnostmi, kromě toho také provozujeme blog s recepty a rady a tipy pro chov křepelek

Vždy čerstvé

Naše křepelčí vajíčka a maso bývá vždy čerstvé, přísně dbáme na dodržování hygienických předpisů

Vše pro chov křepelek

Chcete křepelky nejen jíst, ale také chovat? U nás najdete vše, co k chovu křepelek potřebujete.